Výsledky závodu Běh kolem Holého vrchu – NOMINAL kros půlmaraton

2017 – 1. ročník – závod jednotlivců

pořadí celkem pořadí kategorie startovní číslo jméno příjmení kategorie čas sportovní klub město/obec
1 1 13 Zdeněk Černý muži 31-45 1:24:27 TJ Nové Město na Moravě Moravec
2 2 145 Martin Vintrlík muži 31-45 1:28:24    
3 1 52 Ondřej Kilian muži 15-30 1:30:16 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad sázavou
4 3 94 Miroslav Mucha muži 31-45 1:30:54 NHÚ Balinka VM Velké Meziříčí
5 4 147 Michal Šenkýř muži 31-45 1:31:40
6 5 32 Jan Jureček muži 31-45 1:31:41 Jámy
7 6 84 Jaromír Mucha muži 31-45 1:31:52 NHÚ Balinka VM Velké Meziříčí
8 1 105 Milan Procházka muži 46+ 1:32:46 TJ Spartak Třebíč Kamenná
9 7 77 Vít Paták muži 31-45 1:33:16 Becaro Ruda
10 8 69 Michal Kučera muži 31-45 1:34:22 Uhřínov
11 2 117 Vojtěch Krakovič muži 15-30 1:35:34 TRIP team Nové Město na Moravě
12 3 72 Jakub Drápela muži 15-30 1:36:59   Dobrá Voda
13 4 66 Marek Páral muži 15-30 1:37:05 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
14 9 22 Lukáš Sedlák muži 31-45 1:37:44 SK HOOCHACHOS Žďár nad Sázavou
15 10 31 Ondřej Plechatý muži 31-45 1:37:46 RunSport Team Křižínkov
16 2 39 Pavel Škrleta muži 46+ 1:38:01 RunSport Team Kamenice nad Lipou
17 11 131 Petr Pípal muži 31-45 1:38:33
18 12 60 Jan Drábek muži 31-45 1:39:03 run Kanice Kanice
19 13 20 Roman Dubský muži 31-45 1:39:13 SK Přibyslav Přibyslav
20 14 125 Petr Kolář muži 31-45 1:39:37 run Kanice Kanice
21 15 57 Tomáš Střecha muži 31-45 1:40:05 Veverská Bítýška
22 16 109 Lukáš Rutar muži 31-45 1:40:15 TJ SPARTAK Třebíč Kamenná
23 5 138 Marek Voborný muži 15-30 1:40:28
24 17 121 Libor Pořízek muži 31-45 1:40:59 České Milovy
25 18 11 Ivo Šorf muži 31-45 1:41:27 ABND Racing Team Bystřice nad Pernštejnem
26 6 111 Martin Sojka muži 15-30 1:41:34 Martinice
27 3 27 Roman Havlíček muži 46+ 1:41:48   Sklené nad Oslavou
28 19 83 Honza Jáchym muži 31-45 1:42:15 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
29 7 114 Zdeněk Ambrož muži 15-30 1:42:40 SK Vídeň Vídeň
30 8 26 Martin Macholán muži 15-30 1:42:43 TJ Spartak Třebíč Velká Bíteš
31 1 130 Tereza Procházková ženy 15-30 1:42:57    
32 9 71 Pavel Psohlavec muži 15-30 1:44:26 TJ Bory Velké Meziříčí
33 4 96 Miroslav Brabenec muži 46+ 1:45:23 Žďár nad Sázavou
34 10 55 Matěj Škrabánek muži 15-30 1:45:59 BUFFALO TEAM Jihlava
35 20 70 Pavel Štyl muži 31-45 1:46:04 Rusty club Žďár nad Sázavou
36 5 1 Václav Novák muži 46+ 1:46:24 NOMINAL Jívoví
37 6 137 Lubomír Pokorný muži 46+ 1:47:30
38 21 141 Roman Kysela muži 31-45 1:47:38
39 11 132 Jan Kubát muži 15-30 1:47:56
40 1 85 Alena Bojanovská ženy 31-45 1:48:04   Žďár nad Sázavou
41 22 86 Roman Řezníček muži 31-45 1:48:05 Žďár nad Sázavou
42 23 10 Zdeněk Vašulín muži 31-45 1:48:43 1837 Pardubice
43 24 46 Jan Roušavý muži 31-45 1:48:51 Kabuki Team Brno
44 25 116 Martin Trojan muži 31-45 1:48:52 Oslavice
45 26 107 Tomáš Kafka muži 31-45 1:49:08 Buffalo Jihlava Jihlava
46 27 56 Vojtěch Jirsa muži 31-45 1:49:23 SK Želva Obyčtov Praha
47 12 115 Jan Čeněk muži 15-30 1:49:42 Jaroměř
48 28 149 Libor Kučera muži 31-45 1:49:58
49 29 79 Daniel Škarka muži 31-45 1:50:02 SK Termit Žďár nad Sázavou
50 30 19 Viktor Miglec muži 31-45 1:50:41 MST Jihlava Jihlava
51 31 21 Martin Vrša muži 31-45 1:51:07 Amater Polnička Polička
52 2 43 Lenka Hanslová ženy 31-45 1:51:19   Žďár nad Sázavou
53 7 17 Radek Kafka muži 46+ 1:52:34 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
54 32 54 René Škarka muži 31-45 1:52:38 SK Termit Žďár nad Sázavou
55 33 3 Petr Holý muži 31-45 1:52:52 Brno
56 8 99 Pavel Bělehrádek muži 46+ 1:52:57 TJ Čolek Velké Tresné
57 13 25 Ondřej Vykoukal muži 15-30 1:53:19 SK HOOCHACHOS Žďár nad Sázavou
58 34 100 Ondřej Zedník muži 31-45 1:53:51 Brno
59 3 118 Jana Ožanová ženy 31-45 1:54:18   Štěpánovice
60 14 136 Jan Marek muži 15-30 1:55:29
61 35 12 Daniel Mašek muži 31-45 1:55:33 Hamry nad Sázavou
62 36 88 Vladimír Závorka muži 31-45 1:56:24 Žďár nad Sázavou
63 15 127 Jan Harsa muži 15-30 1:56:44 Rosice
64 9 133 Karel Říha muži 46+ 1:56:52
65 16 65 Martin Piskáček muži 15-30 1:57:12 Praha
66 37 5 Zdeněk Hakl muži 31-45 1:57:22 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
67 38 123 Petr Klusáček muži 31-45 1:57:29 Brno
68 4 40 Jaroslava Slováčková ženy 31-45 1:57:40 Velké Meziříčí
69 2 44 Pavla Kotíková ženy 15-30 1:57:41   Křižanov
70 10 87 Bohumil Navrátil muži 46+ 1:57:58 Becaro Kamenná
71 39 8 Michal Koudelík muži 31-45 2:00:02 Velké Meziříčí
72 40 95 Roman Karmazín muži 31-45 2:00:03 Velké Meziříčí
73 5 74 Marika Totůšková ženy 31-45 2:00:39 Mlejn Praha
74 17 124 Adam Svoboda muži 15-30 2:00:52 Žďár nad Sázavou
75 41 61 Tomáš Kunstmüller muži 31-45 2:00:55 SkiBikeTeam Jiříkovice Jiříkovice
76 42 67 Jan Jírek muži 31-45 2:00:55 Amatér Polnička Polnička
77 11 119 Miroslav Strašil muži 46+ 2:01:03 Přibyslav
78 6 36 Jitka Žáková ženy 31-45 2:01:14 SK AXIOM OrBiTt Nové Město na Moravě
79 12 62 Jan Danihel muži 46+ 2:01:27 Amatér Polnička Polnička
80 43 102 Miroslav Petr muži 31-45 2:01:29 FC Vlachovice Vlachovice
81 18 18 Roman Přecechtěl muži 15-30 2:02:11 Žďár nad Sázavou
82 44 139 Lukáš Dvořák muži 31-45 2:02:40
83 45 14 Martin Dejmek muži 31-45 2:03:42 MST Jihlava Jihlava
84 13 143 Petr Nádhera muži 46+ 2:04:04
85 19 153 Jiří Švec muži 15-30 2:04:33
86 7 90 Adéla Press ženy 31-45 2:04:40 Přezletice
87 46 2 Lukáš Poláček muži 31-45 2:04:42 Brno
88 14 33 Stanislav Přecechtěl muži 46+ 2:05:45 Polička
89 47 80 Pavel Částek muži 31-45 2:06:00 Santus Jívoví Dobrá Voda
90 48 108 Jiří Filippi muži 31-45 2:06:04 Žďár nad Sázavou
91 49 50 Rudolf Křesťan muži 31-45 2:06:05 Žďár nad Sázavou
92 1 92 Hana Křižovičová ženy 46+ 2:07:44   Nové Město na Moravě
93 8 106 Miroslava Tonarová ženy 31-45 2:08:50 Bory Bory
94 9 38 Milada Pohanková ženy 31-45 2:08:56 Velké Meziříčí
95 3 120 Vendula Hübnerová ženy 15-30 2:10:02   Žďár nad Sázavou
96 20 97 Jan Formánek muži 15-30 2:10:18 Bohdalice
97 21 103 Tomáš Bednář muži 15-30 2:10:20 Hlinsko v Čechách
98 15 34 Oldřich Trejbal muži 46+ 2:10:43 KBN Strančice Strančice
99 10 16 Iva Trejbalová ženy 31-45 2:11:57 KBN Strančice Strančice
100 22 101 František Hrdlička muži 15-30 2:12:08 SDH NESVAČILKA Nesvačilka
101 11 64 Gája Žáková ženy 31-45 2:12:17 Stránecká Zhoř
102 23 151 Jiří Vašák muži 15-30 2:12:23
103 4 150 Alena Hlúšková ženy 15-30 2:13:14
104 24 6 Jiří Čech muži 15-30 2:13:25 SDH Jívoví Jívoví
105 5 30 Zdeňka Sedláková ženy 15-30 2:14:10 Sviny
106 25 134 Daniel Mužátko muži 15-30 2:14:11
107 6 76 Monika Bláhová ženy 15-30 2:15:03 Nové Veselí
108 16 93 Martin Křižovič muži 46+ 2:16:15 Nové Město na Moravě
109 50 37 Roman Pohanka muži 31-45 2:16:19 Velké Meziříčí
110 7 68 Tereza Poláková ženy 15-30 2:16:38 Smržovka
111 26 9 Jan Pavlík muži 15-30 2:17:37 Praha/Křižanov
112 12 45 Eliška Palečková ženy 31-45 2:18:54 Žďár nad Sázavou
113 51 41 Pavel Janeček muži 31-45 2:18:57 Velké Meziříčí
114 27 73 Ivo Klimeš muži 15-30 2:19:09 Křižanov
115 2 128 Dana Lorenzová ženy 46+ 2:19:35   Nové Město na Moravě
116 8 146 Veronika Šenkyříková ženy 15-30 2:20:24
117 52 53 Libor Škarka muži 31-45 2:22:37 SK Termit Žďár nad Sázavou
118 53 113 Petr Pálka muži 31-45 2:23:39 Kumpáni Radenice Radenice
119 9 4 Marie Uhlířová ženy 15-30 2:24:19 Žďár nad Sázavou
120 28 148 Hynek Svoboda muži 15-30 2:24:40
121 17 142 Václav Tecl muži 46+ 2:26:04
122 3 75 Hana Lacinová ženy 46+ 2:26:10   Havlíčková Borová
123 18 122 Václav Lacina muži 46+ 2:26:12 Havlíčková Borová
124 4 135 Marie Tesařová ženy 46+ 2:28:23
125 29 152 Vojtěch Bukáček muži 15-30 2:29:38
126 54 89 Ladislav Smejkal muži 31-45 2:33:13 Jívoví
127 30 24 Pavel Uhlíř muži 15-30 2:34:06 Křižanov
128 10 23 Kristýna Dvořáková ženy 15-30 2:34:16 Křižanov
129 11 35 Olga Dvořáková ženy 15-30 2:34:17 Fight club Žďár Křižanov
130 12 29 Michaela Šolcová ženy 15-30 2:42:38 Spartak Rychnov u JBC Rychnov u Jablonce nad Nisou
131 13 59 Zuzana Kalenská ženy 31-45 2:46:26 Ústí nad Labem
132 14 15 Jana Pohanková ženy 31-45 2:52:18 Polnička
133 5 144 Hana Nádherová ženy 46+ 2:52:23
134 31 28 Roman Havlíček muži 15-30 NED Santus Jívoví Sklené nad Oslavou
135 32 129 Zdeněk Krejčí muži 15-30 NED
136 33 140 Zdeněk Kundera muži 15-30 NED
137 15 49 Jitka Humlíčková ženy 31-45 NED Radňovice

2017 – 1. ročník – závod štafet

pořadí celkem pořadí kategorie startovní číslo jméno příjmení kategorie čas/mezičas sportovní klub město/obec
1 1 204/1 Jan Sedlák 0:48:48 OKNO NEMOVITOSTÍ Brno
1 1 204/2 Martin Hledík 1:33:39 OKNO NEMOVITOSTÍ Brno
2 2 210/1 Tomáš Havlíček 0:45:09
2 2 210/2 Dušan Knoflíček 1:38:07
3 3 203/1 Jan Turza 0:48:05 Velké Meziříčí
3 3 203/2 Martin Tvarůžek 1:38:10 Křižanov
4 4 201/1 Lubomír Jána 0:50:53 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
4 4 201/2 Tomáš Jána 1:38:42 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
5 5 209/1 Daniel Golík 0:50:02 Zlín
5 5 209/2 František Fiala 1:47:05 Zlín
6 6 211/1 Michal Freiwald 0:55:23
6 6 211/2 Jakub Freiwald 1:53:41
7 7 208/1 Petr Pololáník 0:58:20 Velké Meziříčí
7 7 208/2 Martin Nevrkla 1:53:46 Rousměrov
8 1 402/1 Radka Břečková 0:30:10 Žďár nad Sázavou
8 1 402/2 Gabriela Jáchymová 0:59:02 Žďár nad Sázavou
8 1 402/3 Marie Krábková 1:23:10 Žďár nad Sázavou
8 1 402/4 Tomáš Sedlák 1:56:51 SK TRICYKLO CHLUBNA Lhotka
9 2 404/1 Jana Havlíková 0:32:00 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
9 2 404/2 Petra Padalíková 1:01:59 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
9 2 404/3 Marta Vrbíková 1:26:53 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
9 2 404/4 Petr Bezchleba 1:58:04 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
10 8 205/1 Petra Jánová 1:01:34 SK TRICYKLO CHLUBNA Žďár nad Sázavou
10 8 205/2 Pavlína Málková 2:00:10 SK TRICYKLO CHLUBNA Lhotka
11 3 401/1 Roman Ruska 0:27:00 Kaťák Velká Bíteš
11 3 401/2 Milan Pazdera 0:56:44 Kaťák Křižanov
11 3 401/3 Tom Havlát 1:20:22 Kaťák Křižanov
11 3 401/4 Marie Havlátová 2:01:47 Kaťák Křižanov
12 9 212/1 Dana Augustinová 1:10:19
12 9 212/2 Michal Augustin 2:07:37
13 4 403/1 Pavlína Hladíková 0:35:24 Jívoví
13 4 403/2 Lucie Pospíchalová 1:13:34 Martinice
13 4 403/3 Jindřich Šroler 1:37:52 Jívoví
13 4 403/4 Jana Horáková 2:14:57 Jívoví
14 10 207/1 Kateřina Suchánková 1:11:18 Křižanov
14 10 207/2 Tomáš Klímek 2:19:53 Zlín
15 11 206/1 Jana Koutná 1:21:12 AK Křižanov Jesenice
15 11 206/2 Václav Kružík 2:24:35 AK Křižanov Třebíč

2016 – 0. ročník

pořadí celkem pořadí kategorie startovní číslo jméno příjmení kategorie čas sportovní klub město/obec
1 1 107 Jaroslav Sláma muži 15-30 1:29:43    
2 2 79 Ondřej Kilian muži 15-30 1:30:46 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
3 1 29 Martin Hledík muži 31-50 1:31:14 Brno
4 2 35 Josef Valeš muži 31-50 1:31:18 Tanvald
5 3 83 Zdeněk Kundera muži 15-30 1:31:55 PoHodová devítka Velká Bíteš
6 1 105 Radek Sedlák muži 51+ 1:32:10
7 3 106 Josef Smetana muži 31-50 1:32:51
8 4 07 Miroslav Mucha muži 31-50 1:32:55 NHÚ Balinka Velké Meziříčí
9 4 62 Martin Macholán muži 15-30 1:33:02 TJ Spartak Třebíč Velká Bíteš
10 1 91 Lubomír Jána štafeta 1:35:56 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
10 1 91 Tomáš Jána štafeta 1:35:56   Žďár nad Sázavou
11 5 77 Vojtěch Krakovič muži 15-30 1:36:18 Podol Wolfberry team Nové Město na Moravě
12 5 103 Jan Sládek muži 31-50 1:37:35 Žďár nad Sázavou
13 6 05 Ivo Šorf muži 31-50 1:37:50 ABND racing team
14 7 51 Roman Dubský muži 31-50 1:38:07 SK Přibyslav Přibyslav
15 8 20 Jan Jureček muži 31-50 1:39:32 Jámy
16 6 26 Martin Sojka muži 15-30 1:40:16 Brno
17 9 27 Jaromír Mucha muži 31-50 1:40:28 NHÚ Balinka Velké Meziříčí Velké Meziříčí
18 2 96 Miroslav Brabenec muži 51+ 1:41:18 Žďár nad Sázavou
19 10 53 Michal Koudelík muži 31-50 1:41:23 Velké Meziříčí
20 11 28 Roman Petřík muži 31-50 1:41:45 STS Chvojkovice – Brod Praha
21 7 09 Jakub Drápela muži 15-30 1:41:49 Dobrá Voda Dobrá Voda
22 12 14 Pavel Štyl muži 31-50 1:42:00 Rusty club
23 13 102 Vít Paták muži 31-50 1:42:44 Becaro team Ruda
24 14 101 Michal Šenkýř muži 31-50 1:42:56 Brno
25 1 57 Tereza Procházková ženy 15-30 1:43:01 Ořechov
26 15 58 Ivan Veškrna muži 31-50 1:43:02 Brno
27 16 41 Ivo Šimurda muži 31-50 1:43:19 Žďár nad Sázavou
28 17 38 Zdeněk Ambrož muži 31-50 1:43:51 SK Vídeň Vídeň
29 1 68 Alena Bojanovská ženy 31-50 1:44:04 Žďár nad Sázavou
30 18 67 Roman Řezníček muži 31-50 1:44:05 Žďár nad Sázavou
31 19 78 Robert Mrkvička muži 31-50 1:44:09 Fanatic Havlíčův Brod Havlíčkův Brod
32 20 90 Roman Kysela muži 31-50 1:44:15 Chotěboř
33 21 43 Lukáš Sedlák muži 31-50 1:44:24 Žďár nad Sázavou
34 22 17 Ondřej Plechatý muži 31-50 1:44:42 RunSport Team Křižínkov
35 8 81 Jan Jáchym muži 15-30 1:44:53 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
36 2 74 Jan Drábek štafeta 1:44:57 run Kanice Kanice
36 2 74 Petra Drábková štafeta 1:44:57 run Kanice Kanice
37 9 46 Pavel Psohlavec muži 15-30 1:45:16 TJ Bory Velké Meziříčí
38 23 114 Michal Blaha muži 31-50 1:45:19
39 3 69 Václav Novák muži 51+ 1:45:38 NOMINAL Jívoví
40 10 99 Jan Marek muži 15-30 1:45:53 TJ-Kanoistika Znojmo Znojmo
41 24 72 Zdeněk Novák muži 31-50 1:46:08 SK Vídeň Mostiště
42 3 56 František Fiala štafeta 1:46:58 Zlín
42 3 56 Daniel Golík štafeta 1:46:58 Zlín
43 25 70 Petr Holý muži 31-50 1:47:55 NOMINAL Brno
44 26 34 Ondřej Kotík muži 31-50 1:48:52 Křižanov
45 4 40 Vendula Hübnerová štafeta 1:49:01 Žďár nad Sázavou
45 4 40 Jan Kubát štafeta 1:49:01 Žďár nad Sázavou
46 27 39 Zdeněk Studený muži 31-50 1:49:40 SK Vídeň Vídeň
47 28 48 Tomáš Ficek muži 31-50 1:50:14 SK Chotěboř Chotěboř
48 29 108 Roman Murar muži 31-50 1:51:05
49 11 118 Jan Marksa muži 15-30 1:51:06
50 2 30 Lenka Hanslová ženy 31-50 1:51:08 Žďár nad Sázavou
51 30 100 Ivo Fiala muži 31-50 1:51:25 Nové Město na Moravě
52 31 116 Martin Dejmek muži 31-50 1:51:45
53 32 97 Petr Bezchleba muži 31-50 1:52:01 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
54 33 37 Stephane Gauvain muži 31-50 1:52:10 Praha
55 12 15 Jan Greguš muži 15-30 1:55:54
56 13 02 Miloslav Sláma muži 15-30 1:56:01 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
57 14 23 František Hrdlička muži 15-30 1:56:18 SDH NESVAČILKA Nesvačilka
58 5 75 Petr Pololáník štafeta 1:57:43 Velké Meziříčí
58 5 75 Martin Nevrkla štafeta 1:57:43 Rousměrov
59 6 86 Petra Jánová štafeta 1:57:54 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
59 6 86 Daniel Mašek štafeta 1:57:54 Hamry nad Sázavou
60 2 54 Pavla Kotíková ženy 15-30 1:58:39 Křižanov
61 34 33 Martin Vrša muži 31-50 1:58:50 Sokol Polnička Polnička
62 35 24 Jan Danihel muži 31-50 1:58:54 Rusty club Polnička
63 15 63 Daniel Srnský muži 15-30 1:59:01 Nové Město na Moravě
64 7 60 Ivona Hofmann štafeta 1:59:53 NOMINAL Žďár nad Sázavou
64 7 42 Rudolf Křesťan štafeta 1:59:53 Žďár nad Sázavou
65 16 85 Josef Požár muži 15-30 2:00:26 SDH Jívoví Jívoví
66 3 12 Miroslava Tonarová ženy 31-50 2:00:28 Bory
67 4 65 Pavlína Málková ženy 31-50 2:01:22 Lhotka
68 36 71 Tomáš Kunstmueller muži 31-50 2:02:02 SkiBikeTeam Jirikovice Jiříkovice
69 5 119 Kateřina Polívková ženy 31-50 2:02:12
70 37 109 Marcel Prokop muži 31-50 2:02:32
71 8 31 Lucie Linsbauerová štafeta 2:03:05 Žďár nad Sázavou
71 8 31 František Kotík štafeta 2:03:05 Nové Veselí
72 17 36 Jan Pavlík muži 15-30 2:04:59 SK FC Křižanov Křižanov
73 6 120 Marcela Polová ženy 31-50 2:05:18 Velké Meziříčí
74 9 93 Klára Ptáčková štafeta 2:06:02 Cyklotrial Hamry Žďár nad Sázavou
74 9 93 Marcela Pečínková štafeta 2:06:02 Cyklotrial Hamry Hamry nad Sázavou
75 38 87 René Škarka muži 31-50 2:06:59 SK TERMIT Žďár nad Sázavou
76 7 25 Milada Pohanková ženy 31-50 2:08:15 Velké Meziříčí
77 8 55 Dana Lorenzová ženy 31-50 2:09:37 Volvo 60 Nové Město na Moravě
78 3 03 Tereza Poláková ženy 15-30 2:09:47 Smržovka
79 10 50 Olga Broumová štafeta 2:10:46 Žďár nad Sázavou
79 10 50 Tomáš Broum štafeta 2:10:46 Žďár nad Sázavou
80 39 84 Daniel Škarka muži 31-50 2:11:45 SK TERMIT Žďár nad Sázavou
81 40 19 Milan Tůma muži 31-50 2:11:59 SDH Jívoví Jívoví
82 4 04 Marie Uhlířová ženy 15-30 2:12:13 Žďár nad Sázavou
83 18 45 Ondřej Zikmund muži 15-30 2:14:33 Bory
84 41 47 Jan Jírek muži 31-50 2:15:29 Polnička
85 9 11 Eliška Palečková ženy 31-50 2:15:38 samzasebe
86 5 94 Radka Břečková ženy 15-30 2:17:14 Žďár nad Sázavou
87 42 88 Oldřich Trejbal muži 31-50 2:18:06 Strančice
88 6 73 Zdeňka Sedláková ženy 15-30 2:19:30 Sviny
89 19 121 Daniel Mužátko muži 15-30 2:19:32
90 20 113 Jiří Vašák muži 15-30 2:21:00
91 7 112 Alena Hlíšková ženy 15-30 2:21:01
92 1 117 Marie Tesařová ženy 51+ 2:24:04
93 21 18 Jiří Čech muži 15-30 2:24:48 SDH Jívoví Jívoví
94 10 59 Tereza Klimešová ženy 31-50 2:25:31 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
95 11 80 Jana Havlíková ženy 31-50 2:25:32 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
96 8 21 Kristýna Dvořáková ženy 15-30 2:30:50
97 9 22 Olga Dvořáková ženy 15-30 2:30:51
98 43 66 Libor Škarka muži 31-50 2:32:54 SK TERMIT Žďár nad Sázavou
99 12 122 Martina Pospíšilová ženy 31-50 2:34:32
100 13 82 Zuzana Kalenská ženy 31-50 2:36:09 Ústí nad Labem
101 44 92 Martin Badin muži 31-50 2:38:15 SDH Jívoví Jívoví
102 45 01 Bohumír Sláma muži 31-50 2:46:17 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
103 22 115 Vojtěch Bukáček muži 15-30 2:54:36
104 14 95 Jana Pohanková ženy 31-50 3:04:33 Polnička
105 23 08 Petr Hamák muži 15-30 NED SKI TEAM Herálec
106 46 49 Tomáš Sedlák muži 31-50 NED Lhotka