Přihlášení závodníci

startovní číslo jméno příjmení kategorie sportovní klub město/obec
3 Daniel Mašek muži 31-45 SK TRI CYKLOCHLUBNA Hamry nad Sázavou
4 Marie Uhlířová ženy 15-30 Žďár nad Sázavou
5 Roman Dubský muži 31-45 Přibyslav
6 Jan Jureček muži 31-45 Jámy
7 Adéla Press ženy 31-45 Přezletice
8 Martin Vrša muži 31-45 Amatér Polnička Polnička
9 Jiří Nevoral muži 31-45 Cyklo Galík Nová Včelnice
10 Martin Dejmek muži 31-45 MST Jihlava Jihlava
11 Oldřich Trejbal muži 46+ Strančice
12 Iva Trejbalová ženy 31-45 KBN Strančice Strančice
13 Vladimír Závorka muži 31-45 Žďár nad Sázavou
14 Michal Kučera muži 31-45 Uhřínov
15 Lukáš Sedlák muži 31-45 SK HOOCHACHOS Žďár nad Sázavou
16 Roman Petřík muži 31-45 Kdesi – cosi Praha
17 René Škarka muži 31-45 SK Termit Žďár nad Sázavou
18 Zdeňka Sedláková ženy 15-30 Sviny
19 Daniel Škarka muži 31-45 SK Termit Žďár nad Sázavou
20 Petr Kubišta muži 15-30 Brno
21 Markéta Hudáková ženy 15-30 TRIP TEAM Nové Město na Moravě
22 Igor Hudák muži 15-30 TRIP TEAM Pohledec
23 Tomáš Střecha muži 31-45 Veverská Bítýška
24 Jaromír Mucha muži 31-45 NHÚ Balinka VM Velké Meziříčí
25 Miroslav Petr muži 31-45 Vlachovice
26 Roman Havlíček muži 46+ Sklené nad Oslavou
27 Jan Sova muži 31-45 Chudčice
28 Miroslav Mucha muži 31-45 NHÚ Balinka VM Velké Meziříčí
29 Aleš Filipenský muži 15-30 Brno
30 Marek Vondra muži 31-45 Brno
31 Lenka Hanslová ženy 31-45 Žďár nad Sázavou
32 Eva Žáčková ženy 15-30 Runsport Černá Hora
33 Libor Škarka muži 31-45 SK Termit Žďár nad Sázavou
34 Jan Danihel muži 46+ Amatér Polnička Polnička
35 Libor Horáček muži 46+ Mostiště
36 Jan Jírek muži 31-45 Amatér Polnička Polnička
37 Karel Říha muži 46+ Soběhrdy
38 Hana Šilhanová Stručovská ženy 31-45 Třebíč
39 Aleš Vávra muži 31-45 Moravany u Brna
40 Ondřej Kilian muži 15-30 SK TRICYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
41 Roman Kysela muži 31-45 Kovárna Chotěboř
42 František Kotík muži 31-45 Nové Veselí
43 Tereza Čermáková ženy 15-30 Fast and light Blansko
44 Jiří Filippi muži 31-45 Žďár nad Sázavou
45 Ondřej Zedník muži 31-45 Brno
46 Jakub Drápela muži 15-30 Dobrá Voda
47 Martin Křižovič muži 46+ NMNM Nové Město na Moravě
48 Ondra Kotík muži 31-45 Křižanov
49 Iva Křižovičová ženy 15-30 NMNM Nové Město na Moravě
50 Tomáš Kunstmüller muži 31-45 SKIBIKETEAM Jiříkovice Jiříkovice
51 Zdeněk Ambrož muži 31-45 Sportovní Klub Vídeň Vídeň
52 Adolf Sláma muži 46+ Žďár nad Sázavou
53 Pavla Kotíková ženy 15-30 Křižanov
54 Milan Pancner muži 31-45 Bobrůka
55 Zuzana Kalenská ženy 31-45 Ústí nad Labem
56 Tomáš Sedlák muži 31-45 SK TRI CYKLOCHLUBNA Lhotka
57 Pavlína Málková ženy 31-45 SK TRI CYKLOCHLUBNA Lhotka
58 Martin Sojka muži 15-30 Martinice
59 Ondřej Vykoukal muži 15-30 SK HOOCHACHOS Praha
60 Petr Kolář muži 31-45 run Kanice Kanice
61 Roman Šrámek muži 31-45 Modlíkov Modlíkov
62 Hana Lacinová ženy 46+ Havlíčkova Borová Havlíčkova Borová
63 Václav Lacina muži 46+ Havlíčkova Borová Havlíčkova Borová
64 Jiří Petula muži 15-30 Nové Město na Moravě
65 Radka Břečková ženy 15-30 Žďár nad Sázavou
66 Miroslav Strašil muži 46+ Přibyslav Přibyslav
67 Jan Jáchym muži 31-45 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
68 Tomáš Ficek muži 31-45 SK Chotěboř Chotěboř
69 František Hrdlička muži 15-30 SDH NESVAČILKA Nesvačilka
71 Martin Žejšek muži 31-45 Kašpaři Velké Meziříčí Velké Meziříčí
72 Libor Pořízek muži 31-45 Vysočina cycling České Milovy
73 Jaroslav Mátl muži 31-45 Kašpaři Velké Meziříčí Velké Meziříčí
74 Michal Bláha muži 31-45 BT Velká Bíteš Velká Bíteš
75 Jan Čeněk muži 31-45 Pardubice
76 Josef Švec muži 15-30 Šternberk
77 Petr Trojan muži 31-45 Velké Meziříčí
78 Václav Malinský muži 15-30 Nalehko.com Křižanov/Liberec
79 Michal Abeska muži 31-45 Jabloňov
80 Petr Kučírek muži 46+ Havlíčkův Brod
81 Jiří Dlouhý muži 31-45 Dobrá Voda
82 Petr Kozánek muži 15-30 Kyjov Kyjov
83 Zdeněk Černý muži 31-45 TJ Nové Město na Moravě Zubří
84 Jan Harsa muži 15-30 Rosice
85 Simona Pálková ženy 15-30 Kumpani Radenice Radenice
86 Adam Svoboda muži 15-30 Žďár nad Sázavou
87 Petr Pálka muži 46+ Kumpani Radenice Radenice
88 Klára Stávková ženy 15-30 Velké Meziříčí
89 Vít Paták muži 31-45 BECARO Ruda
90 Lenka Sedláková ženy 31-45 Žďár nad Sázavou
91 Věra Munzarová ženy 31-45 Žďár nad Sázavou
92 Kateřina Polívková ženy 31-45 SK TRI CYKLOCHLUBNA Žďár nad Sázavou
93 Pavel Psohlavec muži 15-30 TJ Bory Velké Meziříčí
94 Martin Piskáček muži 15-30 Aeroklub Křižanov Praha
95 Dana Lorenzová ženy 46+ Nové Město na Moravě
96 Jiří Fabík ženy 31-45 C.A.C. KOLEM-NEKOLEM Náměšť nad Oslavou
97 Tomáš Rybář muži 31-45 LOKAL BLOK / JELITA.RUN Praha
98 Lucie Rybářová ženy 31-45 LOKAL BLOK Praha
99 Petr Pípal muži 31-45 Kamenice nad lipou Kamenice nad Lipou
100 Marcel Prokop muži 31-45 Žďár nad Sázavou
101 Ondřej Sajdl muži 31-45 Honeywell Brno, sekce IT100+KG Brno
102 Michal Glier muži 31-45 Doubravník
103 Jitka Žáková ženy 31-45 Hettich Team Jiříkovice
104 Václav Musil muži 31-45 Skiklub Márovky Blansko Blansko
105 Lukáš Dvořák muži 31-45 Hettich Team Žďár nad Sázavou
106 Renata Glierová ženy 31-45 Doubravník
107 Tomáš Bednář muži 15-30 Hlinsko v Čechách
108 Michael Kubiš muži 15-30 EXTRA BRNO Dobrá Voda
109 Marek Bukáček muži 15-30 Jaderka ČVUT Havlíčkův Brod
110 Jan Pavlík muži 31-45 Křižanov
111 Martin Štach muži 31-45 Bílovice nad Svitavou
201 Robert Press Š2 Přezletice
201 Olga Svátková Š2 Praha
202 Václav Novák Š2 JIVA Jívoví
202 Petr Holý Š2 JIVA Brno
203 Martin Tvarůžek Š2 Křižanov
203 Jan Turza Š2 Velké Meziříčí
204 Jan Sedlák Š2 Okno nemovitostí Brno
204 Martin Hledík Š2 Okno nemovitostí Brno
205 Marian Vala Š2 Bory
205 Jiří Koudela Š2 Vídeň
206 Milan Nechuta Š2 Hettich team Šlakhamry
206 Jitka Humlíčková Š2 Hettich team Radňovice
207 Jiří Sláma Š2 BOJ Žďár nad Sázavou Herálec
207 Jan Kučka Š2 BOJ Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
208 Roman Řezníček Š2 Hettich team Žďár nad Sázavou
208 Alena Bojanovská Š2 Hettich team Žďár nad Sázavou
209 Jana Krejčová Š2 AK Křižanov Jesenice u Prahy
209 Markéta Kolářová Š2 AK Křižanov Praha
401 Michal Kadlec Š4 Dobrovodští Klasici Dobrá Voda
401 Marek Částek Š4 Dobrovodští Klasici Dobrá Voda
401 Tomáš Hladík Š4 Dobrovodští Klasici Dobrá Voda
401 Patrik Bajer Š4 Dobrovodští Klasici Dobrá Voda
402 Pavel Vítek Š4 Dukla Dobrá Voda Dobrá Voda
402 Martina Pavelcová Š4 Dukla Dobrá Voda Dobrá Voda
402 Jaromír Urbánek Š4 Dukla Dobrá Voda Dobrá Voda
402 Petr Bajer Š4 Dukla Dobrá Voda Dobrá Voda
403 Ivona Hofmann Š4 KDESI COSI Žďár nad Sázavou
403 František Fiala Š4 KDESI COSI Zlín
403 Kateřina Sedláková Š4 KDESI COSI Praha
403 Jiří Němec Š4 KDESI COSI Praha